AVM ’lerde Havalandırma

Ülkemizde her geçen sene alışveriş merkezlerinin sayısı hızla artmaktadır. Alışveriş merkezleri insanların vakit geçirmeyi sevdiği ve saatlerce kalmak istediği binlerce insanın ağırlandığı yerlerdir. Bu nedenle AVM ‘lerde Havalandırma sistemleri çok önemlidir.

İçerisinde yüzlerce farklı mağazanın bulunduğu alışveriş merkezlerinin özellikle yeme-içme katlarında çok fazla insan kalabalığını ağırlamaktadırlar. Hem o katta bulunan hem de tüm avm içerisine yayılan kokular insanlar için rahatsızlık verebilmektedir. Bunun nedeni yeterli kapasite ve güçte havalandırma sistemlerinin olmaması ve yetersiz kalmaları olabilmektedir. Avm lerde havalandırma sistemleri konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet vermekteyiz.

Günümüzde büyük küçük farklı kapasitelerde alışveriş merkezleri açılmaktadır. Alışveriş merkezleri açılmadan önce tüm projeler hazırlanmaktadır. Alışveriş Merkezlerinde Havalandırma sistemleri için profesyonel mühendislerimiz titizlikle ve tüm ayrıntıları hesaplayarak proje sunmaktadır. Tecrübe ve büyük uzmanlık isteyen havalandırma projelerinde ortama verilecek olan havalandırma kanallarının, kullanılacak malzeme ve ekipmanın, motor güçlerinin kapasitelerinin, teknik servis ve bakımının üstlenilmesi gibi daha birçok konunun önemi bulunmaktadır.

İnsan sirkülasyonu ve dolaşımının çok olduğu yerlerde yerlerden kalkan tozların da ortama yayılmadan çekilebilmesi gerekmekte ve bunlar için toz çekmek ünitelerinin de bulunması gerekmektedir.

Alışveriş merkezlerinde günde saatlerce çalışan havalandırma sistemleri belli bir zaman sonra bakıma veya değişime ihtiyacı olabilir. Çeşitli aksaklıklar veya filtre sistemlerinin değişimi, bakımları ortaya çıkabilmektedir. Kalabalık sayısı arttığında, kurulan sistemlerin etkisi azalabilmekte ve motor güçlerinin değişimi de söz konusu olabilmektedir. Avm lerde havalandırma sistemleri ile ilgili ortaya çıkabilecek tüm sorun veya ihtiyaçlar için sizlere uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Avm lerde havalandırma sistemleri için ücretsiz keşif, bakım veya projelendirme konusunda daha fazla bilgi almak, parça değişimleri yapmak, fiyat tekliflerimizden yararlanmak için sitemizde yer alan irtibat bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

Avm havalandırma