Baca Sistemleri

İnsan faktörünün bulunduğu her ortamda sağlıklı hava koşullarının da bulunması gerekmektedir. İster avm olsun, ister hastane, ister endüstriyel bir tesis veya fabrika fark etmeksizin ortamda kullanılan havalandırma sistemi kadar baca sistemleri de çok büyük önem taşımaktadır. Havalandırma veya iklimlendirme sisteminiz ne kadar iyi ve güçlü olursa olsun yanlış konumlandırılan, projelendirilen sistemler tüm bu sistemi işe yaramaz hale getirebilir.

Bu istemler paslanmaz çelikten üretilmektedir. Yüksek çekici güçleri, kaliteli materyali, sızdırmaz yapısı, montaj kolaylığı, görüntü kirliliği yaratmayan modern ve şık görüntüsü ile sıvı, katı veya gaz emişlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Sistemleri kurulurken uzunlukları, dikey veya yatay dolaşımları projenin bir parçasıdır. Sağlıklı bir baca ortamdaki kötü havayı sıcaklık veya soğukluk fark etmeden dışarı ulaştıran sistemdir. Bazı sistemlerde yatay veya dikey çok fazla kıvrım olduğundan ekstra fanlar kullanabilmektedir. Bu tamamen projelendirme sırasında tespit edilecek uygulamalardır.

Birinci sınıf kalitede malzeme ve işçilik ile farklı baca sistemleri üretmekteyiz. Bu sistemleri aynı görevi yapsa da kullanım koşullarına göre farklı gruplara ayırabiliriz.

Tek cidarlı baca , çift cidarlı baca, kaskad baca, endüstriyel baca sistemleri olarak farklı kullanım koşullarına göre üretim yapmaktayız.

Kurduğumuz sistemler sadece paslanmaz çelikten oluşan sistemden oluşmaz, yanında bazı yardımcı ekipmanları da bulunmaktadır. Fan, susturucusu, klapesi, çekiş düzenleyici klapesi, geri akım güvenlik klapesi gibi ürünler baca sistemleri tamamlayıcı ekipmanları arasında yer almaktadır.

Keşif hizmetimiz bulunmaktadır. Uzman ekibimiz kurmak istediğiniz baca sistemi için yerinde tespit yapar ve yerinize özel projelendirilme yapmaktadır.

Teknik ve ücretlendirme bilgisi almak için sitemizde belirtilen irtibat numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

ASLANLI TEL - BACA SİSTEMİ
PACON PATROL AMBALAJ - BACA SİSTEMİ
SEÇENLER KAUÇUK - HAVALANDIRMA SİSTEMİ
baca sistemleri