Ofis ve Otel Havalandırması

Günümüzün en az üçte birini veya daha fazlasını çalışarak geçirmekteyiz. Kapalı alanda çalışmak insan üzerinde yorgunluk ve stresi arttıracağı gibi havasız koşullarda çalışmak ise insan sağlığını ciddi derecede tehdit etmektedir.  Özellikle ofis ortamlarında ve grup halinde çalışan kişiler için havalandırma sistemleri daha fazla önem taşımaktadır. Sizler için yılların birikim ve tecrübesi ile ofis ve otel havalandırması sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Ofislerde düzenli bir havalandırma sisteminin olmayışı çalışanların hem bir takım sağlık problemlerine hem de iş performansının düşmesine sebebiyet vermektedir. Çalışılan ofisin metrekaresine göre farklı ofis ve otel havalandırması sistemlerimiz bulunmaktadır. Dekoratif yapısı ile ofisinizin dekorasyonuna uyum gösteren farklı modellerimiz vardır. Herhangi görüntü kirliliği olmadan istenilen temiz hava akışını sağlamaktayız.

Oteller içinde farklı otel havalandırması sistemlerimiz bulunmaktadır. Otellerin odalarında, bar ve eğlence bölümlerinde, restaurant ve mutfaklarında zorunlu olarak havalandırma sistemleri kullanılmakta ve her daim temiz hava akışı sağlanmaktadır. Otellerin özellikle mutfak bölümlerinde çok sık aralıklarla yemekler hazırlanmaktadır ve ortaya yoğun duman, yemek ve yağ kokusu çıkmaktadır. Müşterilerin rahatsız olmaması adına farklı havalandırma sistemleri kullanılmaktadır. Koku ve dumandan rahatsız olan müşterilerin şikayetleri müşteri kayıplarına yol açacağından her zaman iyi bir havalandırma sistemi kullanılmaktadır. Kirli hava dışarı tahliye edilmeli ve sürekli yenilenmiş temiz hava içeriye verilmelidir. Temizlik ve hijyenlik konusunda son derece özen gösterilen oteller için ücretsiz keşif hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca yoğun olarak kullanılan havalandırma sistemlerin de periyodik olarak bakımlarının mutlaka yapılması gerekmektedir.

Siz de gerek işletmeniz için gerek ofisleriniz için ofis ve otel havalandırması sistemlerimiz hakkında bilgi almak, ücretsiz keşiflerimizden yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi incelemek isterseniz irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

otel1
otel2
OFİS VE OTEL HAVALANDIRMASI
ofis_buro_aydinlatma