Hastane Havalandırması

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri bu nedenle insan sağlığına direkt etki eden en önemli faktörler listesinde yer almaktadır. Kirli hava her zaman insan sağlığının en büyük düşmanlarından biridir. İster ev, ister iş yeri, ister gün içerisinde gittiğimiz tüm mekanlarda her zaman temiz hava solumak ve hava akışından rahatsız olmamak isteriz.

Ortamda bulunan kullanılmış havayı doğal yollar ve çeşitli fan sistemleri ile dışarı atıp yerine temiz hava akışı sağlayan sistemlere havalandırma sistemleri denmektedir.

Sistem bulunduğu ortamda sürekli temiz hava olmasını sağlar. Sistem, pis kokuları giderir, hava sirkülasyonu sağlayarak sürekli hava akışını yeniler ve rahat nefes almamızı sağlar.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

Kullanıldığı Sektörler

Bu sistemler birçok sektör ve iş kolunda olmazsa olmazların arasında yer almaktadır. Alışveriş merkezleri, otoparklar, hastaneler, fabrikalar, sığınaklar, oteller, restaurantlar, laboratuarlar, marangoz ve kalıphaneler, ofisler gibi daha birçok farklı kuruluşta havalandırma sistemleri bulunmaktadır.

Genel olarak lokal havalandırma ve merkezi havalandırma sistemleri olmak üzere iki grupta toplanabilir. Ev, küçük ofis daireleri gibi küçük yaşam alanları lokal havalandırma sistemleri, hastane, avm, fabrika vs.. gibi büyük ve çok fazla sayıda insanı ağırlayan yerlerde ise merkezi havalandırma sistemleri kullanılmaktadır.

Sistemdeki Farklılıklar

Havalandırma sistemlerinin tesisatları da farklılık göstermektedir. Yüksek ısı çıkan yerlerin, kimyasal gazların çıktığı sistemlerin, evlerin veya avm, hastane gibi yerlerin tesisatları farklılık göstermektedir. Havalandırma sistemi kurdurmak istediğinizde öncelikle konusunda uzman ekiplerimiz yerinde keşif ve tespit çalışması yapmaktadırlar. Kurulacak sistem ve detayları tarafınıza en ince detaylarına kadar aktarmakta ve sizlere en uygun mekanınız için çözüm olabilecek havalandırma sistemleri hakkında bilgi vermektedirler.

Sizler de daha fazla bilgi almak, keşif yaptırmak, uygun fiyatlarımızdan yararlanıp fiyat teklifi almak için sitemizde yer alan irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Spiral Kenetli Hava Kanalları :

Yüksek mukavemetli özel kenetli hava kanalları, spiro sistem contalı, fitings parçaları ve geniş aksesuarıyla, güvenli ve ekonomik havalandırma sistemleri kurmanızı sağlar.

İsteğe bağlı olarak boyalı ve iç dış izoleli olarak yapılabilir.

  • Montaj Kolaylığı
  • Estetik Görünüm
  • Q 80 mm’den Q 1250 mm’ye kadar 24 ayrı çapta üretim
  • Fitiingslerde %100 sızdırmazlık
  • Minumum hava kaçağı maksimum enerji tasarrufu