Birmes San.sit. Baca Yüksekliği İle İlgili Mevzuat

Sultanbeyli Bacacı Birmes San.sit. Baca Yüksekliği İle İlgili Mevzuat

Firmamız bünyesinde özel tablo çıkararak birmes san.sit. baca yüksekliği ile ilgili mevzuat üzerinden ürünlerimizi tasarlamaktayız. Kazan yapısına, baca teknik özelliklerine, firmanın bulunduğu sektöre ve baca yüksekliği ile çapına bağlı olarak, üretimler detaylı analiz üzerinden tasarlanır.

Sanayi tesisleri için artık baca yüksekliği çevre yönetmeliğine uygun şekilde üretimden geçmektedir. Özellikle sanayi kaynaklı hava kirliliği kontrol yönetmeliği nezdinde, bu artık bir mecburiyet haline geldi. Yasal yürütme üzerinden üretimleri gerçekleştirilen bacalar, belirlenmiş kriterlere uygun yükseklik üzerinden tasarlanmaktadır.

Yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde daha sağlıklı bir ortamı üretim alanlarınıza sunuyoruz. Ayrıca birmes san.sit. baca yüksekliği ile ilgili mevzuat dikkate alınmak suretiyle, insan sağlığını koruyacak bir ortam sağlanmaktadır. Her türlü tesis için özel projelendirme üzerinden mühendislerimiz ile baca yüksekliğiyle ilgili mevzuat kapsamındaki tüm çalışmaları, profesyonel bir süreçte ele almaktayız.

İletişim için tıklayın.

HEMEN ARA