Birmes San.sit. Jetcap Şapka

Birmes San.sit. Jetcap ŞapkaHer türlü baca sistemine sağlıklı bir çevre oluşturmak jetcap şapka ürünlerinin yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu artık çevre yönetmeliği kapsamında mecburi hale geldi. Bütün farklı sektörlerde bulunan tüm endüstriyel alanlar ve fabrikalar şapka sistemlerini kullanmak zorundadır.

Özellikle sağlıklı ortam koşulu ve verimli üretim için, bu ürünler teknik özellikler sunmaktadır. Firmamız bünyesinde birmes san.sit. jetcap şapka ürünlerini, bulunduğunuz sektöre ve baca yapısına bağlı olarak elde edebilirsiniz. Özellikle dikey eksende tüm gaz ve diğer kirli etmenler doğrudan uzaklaştırmaktadır.

Jetcap şapka çeşitleri her türlü hava koşuluna karşı da güvenlik önlemi almaktadır. Özellikle yağmur ve kar gibi zarar verecek, üretimi yavaşlatacak hava koşullarına karşı konik sistemler bulunur. Bu sistemde toplanan sular tahliye borusu aracılığı ile bacayı terk eder. Tüm bu olanaklar için birmes san.sit. jetcap şapka ürünlerini, kaliteli yapısıyla firmamız bünyesinde güvenilir şekilde temin edebilirsiniz.

İletişim için tıklayın.

HEMEN ARA