Deri Org.sany.bölg. Jetcap Şapka

Deri Org.sany.bölg. Jetcap ŞapkaÇevre yönetmeliği kategorisinde kullanılması zorunlu olan Jetcap şapka seçenekleri, zararlı gazların tahliyesinde tercih edilmektedir. İç mekandan dış mekana zararlı gazların tahliyesini gerçekleştiren bu şapkalar, yağmur ve kar birikintilerini özel tahliye borusu sayesinde dışa aktarmaktadır. Deri org.sany.bölg. jetcap şapka ürünleri, bütün hava koşullarında güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Bu tasarımlar, boru sisteminin çapına göre üretilmektedir. Flanşlı veya kaynaklı montajlanan Jetcaplar, bazı durumlarda sabitlenmesi gerekir. Özellikle mukavemet gerektiği zaman, yan kısımlarına eklenen kulaklara çelik halat bağlanabilir. Deri org.sany.bölg. jetcap şapka tasarımları, atmosfer dostu tasarımlardır.

Bu baca sistemi üç bölümden oluşmaktadır. Boğaz kısmı, gövde ve çanak-su tahliyesi bölümlerinden oluşan bu şapkalar, basınçlı bir şekilde iç mekanlardaki gazı dışarı atmaktadır. Kar ve yağmur sularını bir çanakta toplayan sistem, paslanmaz özelliklere sahiptir.

İletişim için tıklayın.

Call Now ButtonHEMEN ARA