Dilovası İmes Osb Havalandırmacı

Pendik Havalandırmacı Dilovası İmes Osb Havalandırmacı

Dilovası İmes Organize Sanayi Bölgesi’nde üretimden kaynaklanan toz, duman, koku ve atık gazlar ortaya çıkmaktadır. Ortamda çalışan personelin sağlığını tehdit ettiği gibi, hava kirliliği de yapmaktadır. İnsan sağlığına direk etki eden bu durumdan kurtulmanız için dilovası imes osb havalandırmacı firması olarak havalandırma sistemleri üretiyoruz.

Bu havalandırma sistemleriyle, ortamdaki kötü kokuları ve atık gazları fan sistemleriyle temizleyip, temiz hava akışı sağlıyoruz.

 İşletmenin Türüne Göre Havalandırma Sistemi

Her işletmeye aynı özellikte havalandırma sistemi uygulamıyoruz. İşletmenin kapladığı alan, çıkan koku, çalışan makinelerin özelliklerine göre dilovası imes osb havalandırmacı olarak farklı sistemlerin montajını yapıyoruz. Sizin işletmenize en uygun sistemi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefonla iletişime geçip, havalandırma sistemi kurdurmak istediğinizde, ücretsiz keşifte bulunuyoruz. Mühendislerimiz gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra size en uygun sistem hakkında bilgiler vereceklerdir.

İletişim için tıklayın.

HEMEN ARA