Direkt Akuple Fan

Direkt Akuple Fan
Direkt Akuple Fan

Havalandırma ve baca sistemleri içerisinde birçok fan kullanılmaktadır. Bu fanlar hava debileri, motorları, kanatları gibi bir çok özellikleri nedeniyle birbirinden ayrılmaktadır. Sıkça adını duyduğunuz direkt akuple fan ne demektir nerelerde kullanılır bu konuyu detaylıca ele alalım.

Fan sistemleri genel olarak ikiye ayrılmaktadır. Aksiyal fanlar ve radyal fanlar bu iki ana grubu oluşturur. Direkt akuple fanlar, radyal fanlar arasında yer almaktadır.

Direkt akuple fan motorun doğrudan vida ile birebir tahrik sistemi ile üretilerek enerji iletim kaybı yaşanmadan, herhangi bakım gerektirmeksizin fan çarkına bağlanmasıdır. Direkt akuple fanlar üstün bir performans göstererek büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlamaktadır. Direkt akuple olmayan bağlantılı sistemlerde görülen enerji kaybı bu fan çeşidinde görülmez. Özellikle büyük debilerde çalışan direkt akuple fan çeşitlerinde görülen enerji tasarrufu kayda değerdir.

Sık kanatlı, seyrek kanatlı, kabinli olarak direkt akuple fan çeşitleri bulunmaktadır. Yapılacak işe göre isteğe bağlı olarak farklı model direkt akuple fanlar seçilmektedir.

Sizin için en uygun olan fan çeşitlerini seçmek için bizden destek alabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimiz sayesinde yerinize ekibimiz gelmekte ve yapılacak işin detaylarına göre size çözüm olacak en uygun fan çeşidini sunmaktadırlar. Farklı modeller ve sistemler aklınızı karıştırmasın. Konusunda yılların verdiği tecrübe ve uzman mühendislerimiz ile sizler için avantajlı olan fan çeşitlerini ve buna bağlı olan tesisat ve projeleri gerçekleştirmekteyiz. İster sadece tek bir fan ihtiyacınız olsun ister projelendirilmesi gereken bir sisteme ihtiyacınız olsun bizim için fark etmez. Havalandırma sistemleri, direkt akuple fanlar, baca sistemleri, yardımcı ekipman ve malzemeler konusunda sizlere her türlü destek ve hizmeti vermekteyiz. Sitemizde yer alan irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşmanız durumunda sizlere tüm sorularınız için destek vermekteyiz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin