Havalandırma Kanalı

Havalandırma Kanalı
Havalandırma Kanalı

Havalandırma sistemleri insan ve iş yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kullanılan ve ortamda bulunan havayı temizleyerek sağlıklı hava akışını sağlayan sistemlerdir. Havalandırma sistemlerinin kurulmasında fanlar kadar havalandırma kanalı ve diğer ekipmanların da kalitesinin önemi büyüktür.

Havalandırma kanalı havalandırma fanı sayesinde ortamda bulunan kullanılmış havanın çekilmesinde ve filtrelerden geçen temiz havayı tekrar ortama yaymayı sağlayan tünel şeklinde boru sistemleridir. Kare, dikdörtgen veya yuvarlak olarak üretimini yapmaktayız.

Havalandırma kanalları yüksek mukavemete sahip ürünlerdir. İsteğe bağlı olarak boyalı kanal imalatımız bulunmaktadır. Ayrıca iç veya dış izoleli hava kanallarımız da bulunmaktadır.

Havalandırma kanalı için en önemli unsur bağlantı yerleridir. Bağlantı yerlerinde hava sızdırması söz konusu olan uygulamalarda hem enerji kaybı yaşanır hem de havalandırma sistemlerinden iyi bir netice alınamamaktadır. Bu nedenle havalandırma kanalları kurulurken kullanılan fittingsler, contalar gibi yardımcı malzemelerin ve işçiliğin önemi tartışılamaz.

Havalandırma kanalı üretim ve montajı kadar tesisat projesi de en önemli konulardan biridir. Hatalı veya eksik yapılan projeler fazladan maliyet ve enerji kaybına sebebiyet verir. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ve konusunda uzman mühendislerimiz havalandırma tesisatlarını projelendirirken en ince detaylarına kadar sizlere bilgi vermektedirler. Kullanılan malzeme cinsleri, kalitesi, havalandırma kanalının geçmesi gereken en uygun yollar, bağlantı ekipmanları ile havalandırma sistemleri konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Projeleriniz için kullanmış olduğumuz havalandırma kanalları her zaman estetik bir görünüme sahiptir ve görsel düzeni bozmamaktadır. Fittingslerimiz %100 sızdrımaz olup size her yönden tasarruf etmenizi sağlamaktadır. 0,80 mm. ile 1250 mm. arası olmak üzere 24 farklı çapta üretim gerçekleştirmekteyiz.

Havalandırma kanalı kurdurmak istiyorsanız, mevcut olan havalandırma kanalınız ile ilgili problem yaşıyorsanız hemen ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Projelendirme, uygun fiyat tekliflerimiz ve bütçenize kolaylık sağlayan ödeme alternatiflerimizden yararlanmak için sitemizde yer alan irtibat numaralarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

HEMEN ARA