Sancaktepe Fancı

Fan Nedir Sancaktepe Fancı

Avmlerden, lokantalardan ve işletmelerden yayılan kötü kokuların havaya salınması havayı kirletmektedir. Temiz bir hava ve ortam Sancaktepelilerin de hakkıdır. Bu nedenle sancaktepe fancı firması olarak havalandırma sistemleri için fanlar da üretiyoruz.

Fan, temizleyici anlamına gelip, havalandırma sistemlerinin en önemli öğesidir. Evlerinizde kullandığınız aspiratörlerde bulunan fanlar emiş (dönüş) özelliklidir. Vantilatörlerse ortamdaki havayı yenileyen fanlardır.

Daha büyük ebatlarda fanları; avm, hastane, fabrika, apartman, havaalanları gibi yerlerde hava sirkülâsyonu için takıyoruz.

Fan Grupları Nelerdir?

Fanlar, kullanılacak alanın büyüklüğüne, ihtiyaca ve bütçeye göre farklılıklar göstermektedir. Klimalarda kullanılan fanlarla, binaların çatısında kullanılan fanlar farklıdır.

Hangi fana ihtiyacınız olduğunu tespit etmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sancaktepe ilçesine sancaktepe fancı  firması olarak ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Keşif sonrasında mühendislerimiz size en uygun fan sistemini belirleyeceklerdir.

İletişim için tıklayın.

Call Now ButtonHEMEN ARA