Toz Toplama Alt Torbası

Toz Toplama Alt Torbası
Toz Toplama Alt Torbası

Günümüzde iş yerlerinde çalışanlara özel olarak insan sağlığını korumak amaçlı düzenlenmiş birçok  yasa bulunmaktadır. Havalandırma sistemleri de bu maddelerden biridir. Farklı ölçeklerde amacına uygun olarak kurulan bu sistemlerden biri de toz toplama üniteleridir. Toz toplama ünitelerine ait olan toz toplama alt torbası üretim ve satışlarımız bulunmaktadır.

Toz toplama üniteleri özellikle yoğun duman, talaş ve toz meydana gelen tesislerde kullanılmaktadır. Toz toplama üniteleri akrobat kollar sayesinde talaş, duman ve toz partiküllerini havada dağılmasını engelleyerek anında çekmektedir. Çekilen toz, talaş, duman gibi insan sağlığını tehdit eden parçacıklar toz toplama alt torbası içinde birikir. Bu torbalar daha sonra başka araçlara tahliye edilerek boşaltılmaktadır.

Toz toplama üniteleri hem duvardan geçen hava kanallarına monte edilerek kullanılır istenirse de mobil toz toplama üniteleri ile istenilen bölgeye çekilerek lokal temizleme yaparak toz ve duman üreten cihazın başında kullanılabilmektedir. Hangi şekilde olursa olsun toz toplama alt torbaları her zaman dayanıklı malzeme ve kumaştan üretilmektedir. Yüksek ısıya karşı mukavemetli olan toz toplama alt torbaları aynı zamanda kopmalara karşı dayanıklıdır. El ile silkelenerek veya vibrasyon cihazları ile otomatik silkeleme ile boşaltılmaktadır.

Toz toplama alt torbaları farklı büyüklük ve çeşitlerde üretilmektedir. Kullanıldığı projeye uygun olan toz torbaları kullanılmalıdır. Ve periyodik olarak iş yoğunluğuna göre kontrol edilerek, gerekli temizleme, bakım ve değiştirme işlemleri yapılmalıdır. Toz toplama alt torbası farklı kumaş türlerine sahiptir. İçine çekilecek olan partikül ve dumanın ısısına, ağırlığına göre değişmektedir.

Toz toplama alt torbası hakkında daha detaylı bilgi almak, uygun fiyat tekliflerimizden yararlanmak, alternatifleri bulunan ödeme koşullarımızdan yararlanmak, ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde yer alan irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

Call Now ButtonHEMEN ARA