Toz Toplama Fanı

Toz Toplama Fanı
Toz Toplama Fanı

Sanayi ve endüstriyel alanda işletilen fabrika ve özellikle ham madde işleme ve üretim yapan büyük tesislerde çok fazla personel çalışmaktadır. Ayrıca bazı sektörlerde farklı olarak üretim aşamasında çok fazla toz, duman, kimyasal atık ve parçacıklar meydana gelmektedir. Toz toplama üniteleri kirlenen havayı emerek, çalışanın sağlıklı ortamda çalışmasını ve sağlıklı nefes almasını sağlamaktadır. Bu ünitelerde bulunan toz toplama fanı ve filtreleri farklılık göstermektedir.

Toz toplama ünitelerinin sabit monte edilen çeşitleri ve mobil olan ünite çeşitleri bulunmaktadır. İşin çeşidi ve toz, duman yoğunluğuna göre farklı toz toplama üniteleri üretilmektedir. Bu konuda çeşitlilik çok önemlidir. Toz toplama fanları motor gücüne, filtre sistemleri, torbaları, akrobat kol sayısına göre toz toplama üniteleri kendi içinde farklılık göstermektedir.

Toz toplama üniteleri akuple üniteler ve kayış kasnaklı üniteler olarak ayrılmaktadır. Toz toplama fanları genel olarak 3500 m3/h ile 10.000 m3/h arasında değişen kapasitelerine göre çeşitleri bulunmaktadır. Motor güçleri ise 3 Kw ile 15 Kw arasında değişmektedir. Yine modellerine göre sac kalınlıkları, kanatları, kapakları değişmektedir. Konusunda uzman olan mühendislerimiz yerinizde sizi ziyaret ederek sizin için uygun olan modelleri belirlemektedir.  Tüm detaylar tek tek etüt edilir ve hem toz toplama fanı çeşidi belirlenir hem de tüm tesisat projelendirilir. Projelendirilen sistem onaylandıktan sonra üretim aşaması tamamlanır. Kurulacak alana getirilen toz toplama fanı ve seçilmiş olan toz toplama ünitesi sistemi malzemeleri usta işçilik ile monte edilir ve tüm kalite kontrolleri yapılarak eksiksiz teslim edilmektedir.

Uzman mühendislik gerektiren havalandırma sistemleri, toz toplama üniteleri ve toz toplama fanları hakkında tüm detayları, ücretsiz keşif hizmetlerimizi, fiyat ve ödeme koşullarımızı öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

Call Now ButtonHEMEN ARA