Tuzla Osb Jetcap Şapka

Tuzla Osb Jetcap ŞapkaKaliteli malzeme yapısı ile sağlıklı bir ortam oluşturmak için tuzla osb jetcap şapka çeşitlerini, firmamız bünyesinde elde edebilirsiniz. Atık gazların dikey eksende yüksek bir basınç ile atmosfere çıkabilmesi adına bu ürünler yüksek teknoloji eşliğinde hazırlanır. Ayrıca farklı dış etkenlere karşı (yağmur, kar) konikte toplanan etmenler, sisteme giriş yapmadan tahliye borusundan dışarı atılmaktadır.

Endüstriyel alanlarda, fabrika alanlarında ya da birçok değişik yerde artık proses bacalar için, jetcap şapka ürünleri bir mecburiyet haline geldi. Nitekim çevre yönetmeliğine bağlı olarak yasallaştırılan bu şapkalar, sadece proses bacalar üzerinden kullanılmaz. Bütün farklı baca sistemleri için mutlaka montajının yapılması yasal olarak mecburidir.

Kaliteli malzeme yapısı ve özel bilgisayar yazılım sistemleri dahilinde, tuzla osb jetcap şapka ürünlerini firmamız üzerinden güvenle temin edebilirsiniz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm jetcap şapka çeşitleri, çevre yönetmeliğine uyumlu olarak hazırlanmaktadır.

İletişim için tıklayın.

Call Now ButtonHEMEN ARA