Ümraniye Bacacı

Çayırova Bacacı sistemhavalandırma

Temiz hava, akciğer sağlığı için çok önemlidir. İş ve işçi güvenliği kapsamında baca sistemi, endüstri ve sanayide zorunlu sistemler içerisinde yer alıyor. Hastanelerde, resmi kurumlarda, sanayi sitelerinde ve endüstri alanında baca sistemi önemli bir konudur. Ümraniye bacacı kategorisinde profesyonel seçenekler, uzun ömürlüdür.

 Etkili ve Pratik Baca Sistemi

Profesyonel tasarım özelliğine sahip baca sistemleriyle yola çıkanlar sorun yaşamıyor. Malzemesi paslanmayan bu sistem, maksimum çekme gücüne sahiptir. Sızdırmayan bu sistem, profesyonel mühendisler tarafından montajlanmalıdır. Görsel açıdan şık ve estetik olan bu sistem, gaz, sıvı ve emiş kategorisinde etkili tasarımlardır.

 Mekanın Yapısına Göre Baca Sistemi Uygulanıyo

Profesyonel elemanlarımız, ücretsiz keşif işlemleriyle ilk aşamada binanın yapısını incelemektedir. İç mekandaki zararlı gazlar ilk aşamada incelenmektedir. Gazın özelliğine göre sistem kuran Ümraniye bacacı mühendislerimiz, cidarlı, ikili cidarlı ve kaskat baca tasarım seçeneklerini uygulamaktadır. Ayrıca fan sistemi, susturucu sistem, çekiş düzenleyici klapes ve geri akım güvenlik klapesi gibi eklentileri duruma göre montajlamaktadır.

İletişim için tıklayın.

HEMEN ARA