Üsküdar Bacacı

Çayırova Bacacı sistemhavalandırma

Sağlığımız için hava koşulları son derece önemli bir konudur. Üst solunum yolu rahatsızlıklarının en önemli nedeni kirli havadır. Hastane, okul, fabrika, yemek hane, fırın ve benzeri bir çok kurumda havalandırma sistemi önemlidir. Ayrıca Üsküdar bacacı kategorisinde, baca sistemi, havalandırma sistemi kadar önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Profesyonel olmayan havalandırma sistemi, istenilen sonucun elde edilmesini engeller.

 Profesyonel Baca Sistemiyle Tanışın

Firmamız, bu konuda güncel ve etkili yöntemleri tercih ediyor. Paslanmaz çelikten üretilen baca sistemi, yüksek çekme gücüne sahip tasarımlardır. Sızdırmayan özel tasarımının yanı sıra kaliteli özellikler, baca sisteminin önemini artırmıştır. Üsküdar bacacı sektöründe hizmet veren ekibimiz, bu sistemi pratik bir şekilde montajlıyor. Ayrıca, görüntü kirliliği oluşturmayan estetik görünüm, uyumlu özelliklere sahiptir. Gaz, sıvı ve gaz emiş kategorisinde üretilen baca sistemimiz atmosfer dostudur.

 Profesyonel Baca Sistemiyle Tanışın

Binanın ve havalandırma sisteminin yapısına göre baca sistemi oluşturulmaktadır. Baca sistemimizin en önemli özelliği iç mekandaki bütün zararlı havayı kolaylıkla dışarı atmasıdır. Tek cidarlı, çift çidarlı ve kaskat baca seçenekleri özel yöntemlerle monte edilmektedir. Fan, susturucu, çekiş düzenleyici klapesi, klapesi ve geri akım güvenlik klapesi gibi eklentiler bu kategoride tercih ediliyor.

İletişim için tıklayın.

HEMEN ARA