Üsküdar Toz Toplama Sistemi

Toz Toplama Sistemi Nerelerde Kullanılır

Endüstri sanayisinde ve diğer sanayilerde meydana gelen toz, insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Üst solunum yolu enfeksiyonuna neden olan bu tozlar, toz toplama sistemi sayesinde ortadan kaldırılabilir.

 İşçi Sağlığı ve İş Verimi

Sanayide ve endüstri kategorisinde meydan gelen duman, toz ve zararlı gazlar, işçi sağlığını olumsuz etkiler. Ortamın temizlenmesinde etkili rol oynayan toz toplama sistemi, iş veriminin artırılmasında etkili rol oynar. Üsküdar toz toplama sistemi sektöründe 7/24 çözüm üretiyoruz.

 Etkili Çalışma Ortamı Oluşturur

Tozun meydana geldiği noktadan yayılmasını önlemek için kurulan bu sistem, üretim noktasına yakın kurulur. Lokal aspirasyon sistemi üretim noktasına kurulmaktadır. Dışarıya atılan tozlar, tanker ve silobaslar tarafından tahliye edilir. İçeriye temiz hava aktaran bu sistem, çalışma ortamının havasını her zaman temiz tutar. Üsküdar toz toplama sistemi tasarımlarımız problemsiz bir şekilde temizleme işlemi gerçekleştiriyor.

Firmamıza ait toz toplama sistemi, negatif basınçsız kanat özelliğine sahiptir. Balansa sebep olmayan vantilatör ve filtrelerimiz, özel imalattır. Tozun özelliğine göre sistem oluşturulmaktadır.

İletişim için tıklayın.

HEMEN ARA